Вікенд у Відні

      Відень розташований у східній частині Австрії біля підніжжя Альп, на березі прекрасного Дунаю, всього лише за 60 км від кордону зі Словаччиною. Місто оточує відомий Віденський Ліс. Відень є найбільшим за населенням містом Австрії, і дев’ятим серед найбільших міст Європейського союзу. Це культурний, економічний і політичний центр Австрії.

      Культурна столиця пропонує культурні розваги: опера, театри, балет, виставки та галереї й численні музеї. У паузах між відвідинами культурних закладів можете відпочити в численних кафе, ресторанчиках і кав’ярнях, де обов’язково потрібно скуштувати каву по-віденськи. У кожній кав’ярні запропонують більше 20 варіантів кави.
У новорічну ніч у віденському палаці Хофбург проходить Імператорський бал – відкриття бального сезону – звучать найпопулярніші мелодії часів монархії, включаючи вальси Штрауса й Легара, і музика віденських класиків – Моцарта, Бетховена і Гайдна. Все починається з традиційного полонезу, в якому беруть участь дебютанти. Після танцю дебютантів танцюють усі. Але всі чекають найголовнішого танцю, яким, безумовно, є знаменитий Віденський вальс. Всього ж у місті за сезон проводиться більше 300 балів, кожен із яких має свою назву і традиції. А сам сезон зазвичай триває з 31 грудня по 10 березня.
Не варто недооцінювати нічне життя Відня. Із заходом сонця життя тут вирує. Молоді люди збираються в різних барах і нічних клубах. Також тут проходять численні фестивалі, виставки та концерти світових знаменитостей.