МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Санаторний комплекс “СОНЯЧНА ПОЛЯНА»

Санаторний комплекс “СОНЯЧНА ПОЛЯНА»

Санаторій «Сонячна Поляна» розміщений в мальовничому куточку Закарпаття, де є цілющий клімат та джерела мінеральних вод. Від холодних вітрів він захищений горами з півночі, заходу і сходу. Санаторій розміщений на висоті 340 м над рівнем моря в урочищі Тихе с. Поляна. До Сваляви-11 км.

Розміщення: два корпуси – санаторний корпус №1 літера «А» та санаторний корпус №2 літера «Р». Категорії номерів: півлюкс, люкс та апартаменти. В кожному номері: холодильник, телевізор, кондиціонер, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу, фен, електрочайник, посуд і мінеральна ванна.
Мінеральні води та лікування: основний комплекс лікувальних процедур і діагностики для відпочиваючих у “Сонячній Поляні” пропонується на базі водолікарні санаторію “Сонячне Закарпаття”, всього за 5 хвилин ходьби від корпусів “Сонячної Поляни”. Даний курорт – бальнеокліматичний, лікують мінеральною водою, кліматом, гірською місцевістю і багатою цілющою рослинністю. Гордість курорту – мінеральна вода “Поляна Квасова”, яка за своїми характеристиками не гірша за знамениту грузинську “Боржомі”.
На базі санаторію надаються загальні медичні послуги, внутрішнє бальнеолікування, зовнішнє бальнеолікування, фізіотерапевтичне лікування, кліматотерапія, лікарські консультації.
Основними показами до лікування на базі курорту є захворювання: рефлюкс-езофагит, хронічний гастрит, розлади шлунка, захворювання товстого кишківника, шлунку, хронічні ентероколіти і коліти, захворювання печінки і жовчних шляхів, цукровий діабет, сечові діатези. Якщо є призначення лікуючого лікаря, може додатково проводитися лікування простудних захворювань, порушень в серцево-судинній, кістково-м»язовій системах та ін.
Інфраструктура: конференц-зал на 40 осіб з необхідним обладнанням, сауна, масаж, фітобар, відкритий басейн, тенісні корти, настільний теніс, тренажери, автостоянка.
Послуги: бювет мінеральної води «Поляна Квасова», консультації кваліфікованих лікарів, Wi-Fi, організація екскурсій та трансферів.
Розрахунковий час: заїзд після 09.00, виїзд до 08.00
Адреса: Закарпатська область, Свалявський район, с. Поляна, санаторій «Сонячне Закарпаття», № 6.

Вартість вказана за номер за 1 добу, в грн.

 

 

01.07.13-30.09.13

ВВ

FB 

Категорія номера

Напівлюкс (мансарда)
однокімнатний корпус 4

330

 510
Напівлюкс однокімнатний
(мансарда)
420  600

Напівлюкс однокімнатний

495 675

Люкс  двокімнатний

695 875

Апартаменти трикімнатні

920 1100

 

 

 

У вартість включено: проживання, 3-х разове харчування, лікування на базі санаторію “Сонячне Закарпаття”.
Діти до 5-ти років
 - безкоштовно (без надання окремого спального місця), вартість харчування – 53 грн.
При проживанні 3-х осіб
 в номері будь-якої категорії оплата за 3-тю особу здійснюється співвідношенні до проживання одної особи в номері відповідної категорії:

 

 

 

Категорія номера

півлюкс

люкс

апартаменти

Дитина (до 12 років)

240

240

110

Дорослий

350

370

515

 

 

Доплата 280 при проживанні 3-х і більше дітей (за кожну дитину).
Мінімальний курс лікування - 10 днів.