МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Санаторій СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ

Розташування: на відміну від санаторіїв, котрі виникали стихійно безпосередньо в місцях витоку на поверхню джерел мінеральної води, для будівництва “Сонячного Закарпаття” місце підбирали ретельно, тому оздоровниця розташована майже ідеально. Збудовано санаторій на північно-східних схилах Вулканічного хребта, на правому березі річки Велика Пиня, в урочищі Тихий. З усіх боків санаторій оточений мішаним лісом. По лівому берегу ріки розбитий штучний рекреаційний лiсосадопарк площею 157 га, який тягнеться від «Сонячного Закарпаття» до пiвнiчно-схiдної околиці смт. Поляна. Це дійсно спокійне й тихе місце, облюбоване в свій час австрійським графом Шенборном-Бухгеймом для мисливського будинку. Відстань від санаторію до центру села Поляна — 1,7 км, до найближчих сільських будинків близько 0,5 км, до річки та автодороги Свалява-Перечин-Ужгород 300-400 м. По цій дорозі їздять автобуси зі Сваляви до Ужгорода, Перечина, сіл Оленьово, Родникова Гута, Порошково (викинути).
Розміщення:
 в чотирьох корпусах санаторію та приватних готелях (загалом 12 корпусів). Всі корпуси, головний питний бювет та водолікарня розташовані на відстані не більше 100 м один від другого. Медична реєстратура та більшість діагностичних кабінетів розміщені в головному корпусі. Основна частина лікувальних процедур — у водолікарні. В двох найбільших спальних корпусах працюють локальні бювети мінеральної води. В окремому крилі головного корпусу знаходиться адміністративна частина, клуб та головний зал їдальні на 600 осіб.
1- та 2-місні номери категорії стандарт (корпус 1,2,3)-однокімнатьний номер з одним або 2 ліжками, телевізор, холодильник, санвузол (душ або ванна, туалет, умивальник).
1- та 2-місні номери категорії стандарт (корпус 5-12)-однокімнатний номер, два ліжка, телевізор, холодильник, санвузол (душ або ванна, туалет, умивальник).
2-місний категорії стандарт (корпус 2,3)-однокімнатний номер з двома ліжками, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник).
Стандарт 1-категорії (корпус 1,2,3)-2-кімнатний номер, вітальня з м’якою частиною, телевізор, холодильник, спальня з двохспальним ліжком, санвузол (ванна, туалет, умивальник).
Стандарт 2-категорії (корпус 1,2,3)-2-кімнатний номер, вітальня з м’якою частиною, телевізор, холодильник, спальня з двохспальним ліжком, санвузол (душ, туалет, умивальник).
Люкс 1 категорії (корпуси 5-12)-2-кімнатний номер з євроремонтом, вітальня з м»якою частиною, телевізор, холодильник, кондиціонер (не у всіх номерах), спальня з двохспальним ліжком, санвузол (ванна, туалет, умивальник).
Харчування: діє система вибору і замовлення страв за два дні. Розроблено семиденне меню-замовлення.
Забезпечується дієтичне харчування за сімома дієтами. Є можливість переходу на ресторанне харчування в окремому залі їдальні на 40 чоловік. Крім цього, на території оздоровниці функціонують численні заклади харчування – кафе, бари.
Лікування: Медичні покази для лікування:
Рефлюкс-езофагiт різних форм легкого та середнього ступеню поза фазою загострення.
Хронічний гастрит із секреторною недостатністю, а також iз збереженою та підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення. Хронічний гастродуоденiт з порушенням секреторної та моторно-евакуаторної функції шлунку.
Функцiональнi розлади шлунку з порушенням секреції або моторної активності (« рн. рсії им диспепсія»).
Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в фазі ремiсiї або згасаючого загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрацї, підозри на можливість злоякісного переродження.
Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки з наявністю  рн. рс-синдрому, гiпоглiкемiчного синдрому легкого й середнього ступеню, гастриту культі, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту, коліту, не раніше ніж через два мiсяцi, при  рн. рсії  пiсляоперацiйному рубці та задовільному загальному стані.
Хронiчнi ентероколіти й коліти різної  рн. рсії, легкого й середнього ступеню, окрім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних i паразитарних форм, поза фазою загострення. Дискинезiї з явищами кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення, «синдром подразненої товстої кишки».
Хронiчнi хвороби печінки i жовчних шляхів різної  рн. рсії: гепатити, холецистити, ангiохолiти в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці i при нормальній ШОЕ. Залишкові явища після перенесеного гострого вірусного гепатиту в неактивній фазі або в фазі згасаючого загострення. Дискинезiя жовчного міхура та жовчних шляхів; спазми сфінктера Оддi.
Жовчнокам’яна хвороба, не ускладнена  рн. рсії, частими загостреннями i така, що не вимагає  рн. рсії им втручання.
Стан після оперативного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3-4 мiсяцi після операції.
Панкреатит хронічний, рецидивуючий ( рн. туберкульозного) без схильності до частих загострень.
Цукровий діабет легкого та середнього ступеня компенсований.
Сечові діатези – оксалат та уpатуpiя.
Перелік послуг в санаторії: загальні медичні послуги: долікарське та лікарське обстеження, цілодобовий медичний контроль, охоронний санаторно-курортний режим, лікувальне дієтичне харчування, медикаментозне лікування, невідкладна медична допомога.
Внутрішнє бальнеолікування  гідрокарбонатно-натрієвою водою з вмістом бору та фтору полоскання глотки та промивання носових ходів, промивання шлунку, зрошення та підводне промивання кишечнику, мікроклізми,  рн. рсії ими   я та ортоградне промивання, вагінальні зрошення, гідромасаж ясен, інгаляції.
Зовнішнє бальнеолікування: мiнеральнi вуглекислі, хвойні, перлисті ванни; циркулярний, висхідний, струменевий душ; підводний душ-масаж.
Теплолікування: парафiно-озокеритовi процедури.
Кліматотерапія та лікувальна фізична культура: сонячнi та повiтрянi ванни, купання в басейнi, плавання на катамаранах та  рн. ,  рн. р види спорту, теренкур, прогулянки по території (в т.ч. екскурсійні), ближнiй туризм, лiкувальна  рн. рсії , велотренажери та  рн. рсії ими, масаж, мануальна  рн. рс хребта та живота, «сухе» витягування хребта.
Додаткові лікувальні методики: аерозольтерапія кам’яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с. Солотвино), аромотерапiя, фонорелаксацiя, фотохроматотерапiя,  рн. рсії им, рефлексотерапiя, фiтотерапiя, гомеопатичне лiкування,  рн. рсії ими  послуги,  рн. рсії ими  послуги, гірудотерапія; лабораторне обстеження.
Лікарські  консультації з гастроентерології, дієтології, терапії, педіатрії, ендокринології, гiнекології, урології та нефрології, стоматології, лікувальної фізкультури, фізіотерапії, гомеопатії, дерматології.
Сервіс: продовольчо-промисловий магазин, дрібні торгівельні точки, упорядкований базар, салон красоти з перукарнею, манікюром та педикюром, численні точки харчування.
Послуги зв’язку: міжміський зв’язок з телефонними кабінами в кожному корпусі, торгівля газетами та журналами, книжковою продукцією, прокат телевізорів, кабельне телебачення.
Транспортні послуги: доставка відпочиваючих санаторним автобусом із вокзалу та на вокзал, платна автостоянка з охороною.
Спорт/розваги: кабінет лікувальної фізкультури; відкриті майданчики зі штучним покриттям для гри у волейбол, великий та настільний теніс, бадмінтон; гімнастичний майданчик, футбольне поле, басейн з природнім нагрівом води, прокат спортивного інвентарю.
Демонстрація кiнофiльмів, проведення танцювальних вечорів та вечорів вiдпочинку, відеосалон.
Пішохідні прогулянки  екскурсійними маршрутами по лісу, автобуснi  екскурсії по Закарпаттю; індивідуальне та групове екскурсійне обслуговування за приватним замовленням.
Опалення: автономне водяне.
Водопостачання: холодна та гаряча постійно, власна котельня
Розрахунковий час: 00:00(перша послуга сніданок, остання-вечеря)
Адреса: Закарпатська область, Свалявський р-н, смт. Поляна

Вартість за особу на добу в  грн.:

 

 

Послуги

Ціна на одну особу за добу

Одномісне поселення (проживання+харчування+лікування)
Однокімнатний номер першої категорії (корпуси 1,2,3)

410

Однокімнатний номер по оперативній оренді (корпуси 5,6,7,8,9,10,11,12)

665

Двокімнатний номер першої категорії (корпуси 1,2,3) 610
Двокімнатний номер по оперативній оренді (корпуси 5,6,7,8,9,10,11,12) 795
Двомісне поселення (проживання+харчування+лікування)
Однокімнатний номер другої категорії (корпуси 1,2,3)

305

Однокімнатний номер першої категорії (корпуси 1,2,3) 345
Однокімнатний номер вищої категорії (корпуси 1,2,6) 375
Однокімнатний номер по оперативній оренді (корпуси 5,7,8,9,10,11,12) 440
Двокімнатний номер першої категорії (корпуси 1,2,3) 410
Двокімнатний номер вищої категорії (корпуси 1,2,6) 440
Двокімнатний номер по оперативній оренді (корпуси 5,7, 8,9,10,11,12) 505
Амбулаторне обслуговування для дорослих та дітей віком понад 10 років
Лікування та харчування (курсівка)

190

Лікування 105
Харчування 110
Доплата до харчування (в окремому залі) 30
Амбулаторне обслуговування для дітей віком до 10 років
Лікування та харчування (курсівка)

115

Лікування

70

Харчування

78

 

 

У вартість входить: проживання, лікування, 3-разове дієтичне харчування

Мінімальний термін поселення – 7 днів.

Вартість курсівки (лікування+харчування) -150 грн.
Курсівка (лікування) 82 грн.
Харчування (3-разове, дієтичне) 84 грн.
Доплата за харчування в окремому залі -30 грн. на добу.

Як доїхати:
 залiзницею або автотранспортом до м.Свалява. Залiзничний вокзал та автостанцiя знаходиться поряд. Бiля залiзничного вокзалу на прибулих очікує санаторний автобус № 915, 1345, 1545 та 1745.
Зі Сваляви до санаторію можна також доїхати автобусами на Перечин, с.Оленьово, Родникова Гута, Порошково по автотрасі Свалява-Перечин-Ужгород до зупинки “Санаторій “Сонячне Закарпаття”. Вiдстань до санаторiю від районного центру i залiзничної станцiї Свалява 11 км.