МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Санаторій КВІТКА ПОЛОНИНИ

Санаторій КВІТКА ПОЛОНИНИ

Це єдиний подібний заклад на Закарпатті, що за наявними гідромінеральними ресурсами має в три рази ширший спектр бальнеологічних лікувальних можливостей у порівнянні з іншими оздоровницями.

На відміну від інших санаторіїв тут для лікування використовують безпосередньо із родовищ три різновиди мінводи: “Лужанська-4″, “Лужанська-7″ та “Поляна квасова”.

Розташування: оздоровниця розташована в тихій сільській місцевості, в долині річки Пиня, в оточенні гір з альпійськими луками, хвойним та листяним лісом. До найближчої залізничної станції м. Свалява – 5 км, до міжнародної автотраси Київ-Чоп – 2 км. Сьогодні в корпусах „Сузір’я” та „Квітка полонини” готові прийняти одночасно понад 400 чоловік.

Розміщення:
Корпус «Сузір’я»:

Корпус „Квітка полонини”

Лікування:  захворювання системи органів травлення
1. Захворювання стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки: рефлюкс-езофагіт різних форм легкого та середнього ступеня поза фазою загострення; хронічний гастродуоденiт та дуоденіт поза фазою загострення;
функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторної активності („невиразкова диспепсія”);
гастроптоз І-ІІ ст.; виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки; хвороби оперованого шлунку.
2. Захворювання кишківника: ентероколіти й коліти різної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії кишківника з явищами кишкового стазу або діареєю, „синдром подразненої товстої кишки”.
3. Захворювання печінки: залишкові явища після перенесеного гострого вірусного гепатиту; хронічні гепатити різної етіології; залишкові явища після токсичних уражень печінки.
4. Захворювання жовчного міхура, жовчовивідних шляхів та підшлункової залози: хронічні холецистити, ангіохоліти різної етіології без схильності до частих загострень; дискінезії жовчних шляхів та жовчного міхура; спазм сфінктера Одді; жовчнокам’яна хвороба, не ускладнена інфекцією та частими загостреннями; стан після оперативного втручання на жовчних шляхах; панкреатит хронічний рецидивуючий (крім туберкульозного) без схильності до частих загострень, латентна форма хронічного панкреатиту.
5. Стан після оперативних втручань на органах травлення:
після дренуючих шлунок операцій у сполученні з різними видами ваготомій;
після селективної проксимальної ваготомії за наявності астенічного синдрому;
функціональні пострастрорезекційні синдроми („малого шлунка”, демпінг-синдром, гіпоглікемічний синдром);
функціональний постхолецистектомічний синдром.
6. Захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин:  ожиріння первинне аліментарно-конституційне; цукровий діабет легкого та середнього перебігу, в тому числі у дітей; подагра.
Супровідні захворювання верхніх дихальних шляхів (фаза ремісії): хронічний тонзиліт, синусит, ларингіт, фарингіт, бронхіт.
7. Супровідні захворювання сечовидільної системи: сечокислі діатези (уратоурія, оксалатоурія); стани після оперативних втручань на сечовивідних шляхах без виражених порушень їх прохідності, особливо на фоні кислої рН сечі.
8. Супровідні захворювання нервової системи: вегетосудинна дистонія;
неврастенія.
9. Супровідні захворювання опорно-рухового апарату.
В оздоровниці функціонують два відділення – гастроентерологічне та реабілітаційне для лікування дітей (в супроводі батьків), хворих на цукровий діабет.
Є широкий вибір інших лікувальних процедур: озокеритотерапія, грязелікування сакськими грязями, фізіотерапія, класичний масаж, точковий масаж, підводний душ-масаж, мануальна терапія, лікувальна фізкультура, інгаляції, озонотерапія, ароматерапія, психотерапія, фітотерапія, іппотерапія (лікування їздою на конях) та ін.
„Квітка полонини” – єдиний в Україні санаторій, де розроблена система іппотерапії. Іппотерапія – лікування з допомогою коней та їзди верхи – зцілює не тільки психологічно. Коні в якості фізіотерапевтів схвалені нейрофізіологами, у Німеччині – навіть офіційно. Доведено, що кінь дає вершникові від 90 до 100 різноспрямованих імпульсів на хвилину, що викликає відповідну реакцію пацієнта і змушує його коригувати свою рухову активність. При санаторії працює конеферма, в якій 25 коней. Інструктори проводять з відпочиваючими заняття в школі верхової їзди. Для дітей придбали спеціальних низькорослих коней гуцульської породи. Іппотерапія ефективна у випадках дитячого церебрального паралічу, у хворих на аутизм, з синдромом Дауна, з наслідками різноманітних травм опорно-рухового апарату. А науковці Ростовського на Дону медінституту в Росії переконують, що їзда верхи корисна людям із захворюваннями кишково-шлункового тракту, органів тазу, нейроциркуляторною дистонією, допомагає долати хронічні втоми, викликані різними профзахворюваннями чи сидячим способом життя, лікує деформації і хвороби хребта, неврози та депресії.
Фітотерапія -  лікування людей травами та рослинами застосовувалося з сивої давнини. В одному з корпусів оздоровниці впродовж кількох років працює фітобар, де нашим пацієнтам за призначенням їх лікуючих лікарів готують запашні і помічні при багатьох недугах трав’яні напої зі зборів різних карпатських рослин. Тут можна замовити склянку тонізуючого або заспокійливого чи просто приємного на смак, напареного на ароматному зіллі, духмяного відвару.
В оздоровниці можна пройти обстеження в т. числі і на сучасному обладнанні: ультразвукова діагностика, термодіагностика, іридодіагностика (встановлення діагнозу за станом райдужної оболонки ока), клініко-біохімічні обстеження, ендоскопія, функціональна діагностика та ін.
Водолікування: основний козир «Квітки полонини» – мінеральна вода, яка є тут основним лікувальним фактором. Маючи в арсеналі три різновиди мінеральної води, чого немає в інших оздоровницях, у «Квітці полонини» зроблено все, щоб максимально використати цю унікальну можливість. Крім диференційованого внутрішнього прийому цих вод в залежності від захворювання, його фази, ступеню, активності процесу, їх застосовують і у вигляді інших лікувальних методик. Лікувальні вуглекислі мінеральні ванни. Вони діють на організм багатьма чинниками, а тому поліпшують загальний стан пацієнтів. Надзвичайно корисні мінеральні ванни для нормальної роботи серцево-судинної системи. Адже легеньке пощипування, лоскотання шкіри бульбашками вуглекислого газу сприяє поліпшенню кровотоку, кращому постачанню в тканини і окремі органи кисню та інших поживних речовин, а також їх засвоєнню. Це особливо важливо для хворих з порушеннями обміну речовин, зокрема, й людей, що страждають на цукровий діабет, мають проблеми з наднирниками, щитоподібною залозою тощо. Мінеральні ванни допомагають і в лікуванні органів дихання, периферійної нервової системи, опорно-рухового апарату. Біля 90 відсотків пацієнтів приймають натуральні мінеральні вуглекислі ванни з «Лужанської-4», «Лужанська-7» використовується для інгаляцій, «Лужанська-4» – для порожнинних зрошень: кишкових, трансдуоденальних, гінекологічних, мікроклізм.
Сервіс: пішохідні прогулянки в гори, вечори відпочинку, дискотеки, концерти, вечори танців під відкритим небом, баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс, міні-футбол, екскурсії на озеро – Синевирське, що розташоване в горах на Міжгірщині, екскурсії на водоспад „Шипіт”, винні підвали з дегустацією закарпатських вин, форелеве господарство, рафтинг (сплави) гірською річкою Тиса, рибалка. На території санаторію є два штучні озера, в яких водяться короп та білий амур; кінні подорожі стежками Карпат. Неподалік від комплексу знаходиться племконеферма. Тут Ви маєте нагоду: навчитись верхової їзди, для дітей придбали спеціальних низькорослих коней гуцульської породи, інструктори проводять з відпочиваючими заняття в школі верхової їзди; поїздити верхом на скакунах; проїхатися ошатними алеями оздоровниці на бричці чи санях; відправитись у гірський туристичний похід на конях.
Інфраструктура: ресторан, басейн, інтернет-кафе, клуб, кінозал, спортивний майданчик, бібліотека, аптека, банкомат, поштове відділення, перукарня, косметичний салон, пляж оснащений шезлонгами, дитячий майданчик, футбольне поле, каток, гірськолижний підйомник, бювет, сувенірний ринок.
Адреса: Закарпатська область, Свалявський район с. Солочин