МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Пансіонат СОНЯЧНА ДОЛИНА

Пансіонат СОНЯЧНА ДОЛИНА

Пансіонат «Сонячна долина» — унікальний лікувально-оздоровчий комплекс загальною площею 7500 м2 — знаходиться на території відомого курорту «Сонячне Закарпаття».

Розташування: пансіонат розміщений в зоні бальнеологічного курорту Поляна,  на відстані 11 км від м. Свалява, в долині р. Велика Пиня (басейн р. Латориця), між Вулканічними і Полонинськими хребтами Українських Карпат, на висоті 340 м над рівнем моря, в так званій Пієнінській гідрогеологічній зоні, породи якої представлені в основному пісчанниками.
Розміщення: у 38 стандартних номерах (площа 30 м2), 2 номерах «Півлюкс» (площа 38 м2), 8 двокімнатних номерах «Люкс» (площа 60 м2), 2 номерах «Люкс +» (площа 90 м2), 3 номерах «Супер люкс» (площа 105 м2). Усі номери обладнані сучасними меблями, цифровим телефонним зв’язком, кабельним TV на 25 каналів і сейфами для зберігання цінних речей. Сучасний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натуральних порід дерева.
Лікування: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту:
рефлюкс-эзофагітів різних форм легкого і середнього ступеню фази загострення; хронічних гастритів з секреторною недостатністю, а також зі збереженою і підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення; хронічних гастродуоденітів з порушенням секреторної і моторно-звукової функції шлунку; функціональних порушень шлунку або моторної активності («не виразкова диспепсія»); виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки в стадії ремісії або в період після загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозр на можливість злоякісного переродження; хвороб оперованого шлунку та виразкової хвороби шлунку з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеню, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту не раніше, ніж за два місяці при загоєному післяопераційному рубці і позитивному загальному стані; хронічних ентероколітах і колітах різноманітної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії з виявленням кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення («синдром подразненої товстої кишки»); хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів різної етіології: гепатитах, холециститах, ангіохолітах в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи в неактивній фазі  і при нормальній ШЗЕ; остаточних явищах після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі; дискінезії жовчевого міхура і жовчовивідних шляхів; спазмах сфінктера Одді; жовчо-кам’яної хвороби, не ускладненої  інфекцією або частими загостреннями; сечових діатезах (урат і оксалатурії); цукровому діабеті інсулін незалежному (II типу) легкого і середнього ступеню і без ускладнень, в стадії компенсації.
Можливе лікування цукрового діабету, хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, простатиту, пародонтозу, остеохондрозу та ін.
Вода подається зі свердловини в бювети, розміщені в спальному і лікувальному корпусах.
Механізм цілющої дії води «Поляна Квасова»: при внутрішньому застосуванні вода викликає лужну реакцію біологічного середовища організму — кислотонейтралізація в шлунку, нормалізація РН порожнини рота, крові, сечі.  Має холетеричну, холкінетичну, діуретичну дію, має виражений вплив на вуглеводний і жировий обмін. Антацидне (кислотонейтралізуюча) дія зумовлена буферними властивостями мінеральної води.
Гіпербарична оксигенація в барокамерах оксигенація в барокамерах (ГБО) підвищує ефективність лікування багатьох захворювань. Вона проводиться за допомогою обладнання, яке використовується не лише в країнах СНД, але й у США, Австралії, Туреччині, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Кубі.
Механізм дії ГБО наступний: організм насичується під високим тиском киснем, причому кисню поступає в декілька разів більше, ніж при нормальному тискові. Параметри, які обробляються: ЕКГ, ЧОЕ, варіаційна пульсотерапія, артеріальний тиск, вологість, тиск, температура, концентрація кисню і вуглекислого газу та ін.
Область застосування гіпербаричної оксигенації це: порушення кровообігу, інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця; захворювання шлунково-кишкового тракту; інтенсивна терапія і реанімація; пластична хірургія і косметологія; бронхіальна астма; порушення обміну речовин; гострі порушення слуху; порушення репродуктивної функції; функціональні підготовки спортсменів; загальне покращення стану здоров’я.
Діагностичні кабінети обладнані сучасними комп’ютерним обладнанням, що дає можливість проводити гематологічний і біохімічний аналіз крові, гастро-, колоно-, фіброскопію, УЗД-діагностику, електрокардіографію, комп’ютерний аналіз сечі, PH-метрію, імунно-ферментний аналіз тест-системами.
До послуг відпочиваючих фітобар, басейн, масажний кабінет, а також повний спектр водних процедур: гідро лазерний душ (червоний, зелений, висхідний), низхідний, струменевий (Шарко), вакуумний і циркулярний душі, підводний душ-масаж, мінеральні, перлинні і хвойні ванни, ванни  «Гейзер» та ін.
В 20 лікувальних кабінетах здійснюється електролікування, лазеротерапія, гідротерапія, кишкові зрошення, гідро лазерний масаж ясен, інгаляції, лікування мікрокомп’ютерним прибором Шубоши, а також гідроколонотерапія (ретроградне промивання не лише товстої кишки, але й ортоградне пероральне промивання усього травневого каналу ізотонічним трисолевим розчином на основі мінеральної води).
Доповнюють комплексне лікування нетрадиційні методи профілактики та лікування різних захворювань: гірудотерапія (лікування за допомогою п’явок), озонотерапія, ароматерапія, сенглетно-киснева терапія, голкорефлексотерапія, а також унікальна східна система очистки організму «Хамам».
Харчування: збалансоване харчування в ресторані з трьома залами у відповідній з категорії номерів. Усі зали обладнані системою кондиціонування та вентиляції.
Сервіс: конференц-зал на 100 посадкових місць з аудіо- та відеотехнічними засобами, з можливістю доступу до Інтернету для проведення конференцій, симпозіумів і семінарів. Для відпочиваючих надається ряд додаткових послуг: сучасна пральня, перукарня, 2 тенісних корти, банкомат, пошта. Розташований в лікувальному корпусі басейн (розмір 15 ? 6,5 м) з підводним масажем, шийним масажем (водоспадом), гейзерами і протитечіями.
Розрахунковий час: 12.00
Адреса: Закарпатська область, Свалявський р-н, смт. Поляна

Вартість за 1 особу за 1 добу, в грн. 2013р.

 

 

Базова програма


15.04-01.07

Категорія номера

Номер вищої категорії (однокімнатний)

615

Напівлюкс однокімнатний

700

Люкс двокімнатний

835

Люкс підвищеного комфорту

950

Апартаменти

1125

 

 

*Ціна  включає: проживання, 3-разове харчування (по замовленню дієтичне), консультацію та спостереження терапевта на протязі перебування, прийом мінеральної води, кисневі пінки, відвідування басейну.

 

 

Обстеження та відпочинок


15.04-01.07

Категорія номера

Номер вищої категорії (однокімнатний)

740

Напівлюкс однокімнатний

825

Люкс двокімнатний

965

Люкс підвищеного комфорту

1070

Апартаменти

1245

•  По програмі «Обстеження та відпочинок» - курс оздоровлення не менше 12 днів
* Ціна  включає: 
проживання, 3-разове харчування (по замовленню дієтичне), консультацію та спостереження терапевта на протязі перебування, комплексне обстеження (загальний аналіз крові, сечі, біохімічний аналіз крові, кардіограма, УЗД внутрішніх органів), прийом мінеральної води, кисневі пінки, курс мінеральних ванн (10), курс фізіотерапевтичних або лазеротерапевтичних процедур (10) за призначенням лікаря, відвідування басейну.

 

 

 

Все включено
(All inclusive)

15.04-01.07

Категорія номера

Номер вищої категорії (однокімнатний)

1065

Напівлюкс однокімнатний

1150

Люкс двокімнатний

1280

Люкс підвищеного комфорту

1385

Апартаменти

1570

 

 

*По програмі “Все включено” (лікування, обстеження) – курс оздоровлення не менше 14 днів.
Ціна  включає: проживання, 3-разове харчування (по замовленню дієтичне), міні-хамам, spa-капсулу (3 сеанси), сауну, лікувально-профілактичні процедури (крім відео-капсульної ендоскопії, spa-центр та екскурсії).

*** Всі номери пансіонату двомісні. При проживанні однієї особи в номері з вартості номеру вираховується оплата за харчування та оздоровчо-профілактичні процедури другої особи.

**Для третьої особи оплачується додаткове місце (проживання, 3-х разове харчування) в залежності від віку:

діти, віком до 3-х років – розрахунок по факту;
- діти, віком від 3-х до 5-ти років
 –120,00 грн;
діти, віком від 5-ти років -
 - 280 грн. – в номерах категорії «вища», «напівлюкс», «люкс»;
- 300 грн. – в номерах категорії «люкс підвищеного комфорту», «суперлюкс».

Як доїхати: залізницею або автотранспортом до м. Свалява. Залізничний вокзал та автостанція знаходиться поряд. Біля залізничного вокзалу на прибулих очікує санаторний автобус № 915, 1345, 1545 та 1745.
Зі Сваляви до санаторію можна також доїхати автобусами на Перечин, с. Оленьово, Родникова Гута, Порошково по автотрасі Свалява-Перечин-Ужгород до зупинки “Санаторій “Сонячне Закарпаття”.
Вiдстань до санаторiю від районного центру i залізничної станції Свалява 11 км.