МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Карпатським трамваєм в Закарпаття

Львів- Вигода (Карпатський трамвай) – Синєвирська поляна – Колочава- Берегово-Ужгород-Мукачево-Львів

5 днів /4 ночі

26.06-30.06
24.07-28.07
21.08-25.08
25.09-29.09
23.10-27.10

1 день 08.15 Збір групи на парковці навпроти головного залізничного вокзалу. 08:45  Виїзд зі Львова. Переїзд в Вигоду. 11.00 -15.00 Далі подорожуємо на Карпатському трамваї вузькоколійкою (під час подорожі бачимо висяче болото «Ширковець», Новий Мізунь, джерело мінеральної води «Горянка», урочище «Дубовий кут» «Мізунські водоспади» джерело «Дзюркач» (рекомендуємо з собою взяти сухий пайок). Переїзд до водоспаду Шипіт. Водоспад знаходиться на висоті 744 м над рівнем моря та вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.

2 день Сніданок.
09.30-12.30  Відвідини музея під відкритим небом колочавської архітектури та побуту«Старе село», унікальних музеїв «Колочавська вузькоколійка» та «Колочавський бокораш», педагогічні музеї «Радянська школа» та «Чеська школа», історико – військові музеї «Лінія Арпада», музей-меморіал «Воїнам –інтернаціоналістам» та музей місцевих повстанців «Бункер Михайла Штаєра», музей-пам’ятка барокової архітектури кінця 18ст. «Церква Святого Духа».Переїзд до національного природного парку Синевир. Підйом довисокогірного озера (989м) Морське око.

3 день Сніданок.
Відвідання сироварні в Нижньому Селищі, де виготовляють сир за швейцарською технологією (25грн). Відвідини унікальних деревяних церков Закарпаття Хустського району. Відвідини оленячої ферми. Переїзд в Мукачево.

4 день Сніданок.
Переїзд в Берегово, відвідини термальних джерел (40грн), дегустація закарпатських вин (40грн).Переїзд в Ужгород, екскурсія по місту з відвіданням Ужгородського замку-колишнього родинного маєтку італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музею архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедрального собору. Нічліг в Мукачево.

5 день Сніданок.  Відвідання Мукачівського замку „Паланок”  13-17 ст. – середньовічної фортеці з багатою та складною історією(10грн). Свого часу замком володіли українські князі Корятовичі, угорські королі, Австрійска династія Габсбургів та князі Трансільванії… Сьогодні тут функціонує історичний музей та картинна галерея.
Виїзд з Мукачево. Відвідання замку Шенборн, який був збудований в 1890 році. Цей замок унікальний своєю астрономічною структурою: у нього 365 вікон (кількість днів в році), 52 кімнати (тижнів), 12 входів (місяців)… ). Прибуття до Львова орієнтовно о 17.00.
Для бажаючих (ПОДАРУНОК)- пішохідна екскурсія по місту “Вулицями старого Львова”: Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок (Ратушу, Чорну Кам’яницю), Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели  Домініканців та Бернардинів…  Вільний час, який Ви зможете використати купуючи сувеніри, львівські цукерки (Світоч) та неодмінно – львівську каву.

Вартість туру 1450грн. за особу

1250грн. дитина до 12 років з двома батьками

У вартість входить:
-проживання в готелі 2-3місний номер из вигодами в номері 4 ночі
-4 сніданки,
-транспортні послуги згідно програми,
-екскурсійні послуги згідно програми,
-групове медичне страхування.
Додатково оплачується:
-проїзд карпатськи трамваєм 50грн,
-термальні джерела -40грн,
-дегустація закарпатських вин-40грн,
-вхідні квитки