МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Готельно-оздоровчий комплекс «ЖИВА ВОДА» 4*

Готельно-оздоровчий комплекс «ЖИВА ВОДА» 4*

Розташування: на березі річки Ріка, серед затишного парку, розташувався готельно-оздоровчий комплекс «Жива Вода». Звідси рукою подати до озера Синевир та водоспаду Шипіт.
Розміщення: готель комплексу «Жива Вода» складається з 30 номерів площею від 30 до 60 м?. Номери розташовані на чотирьох поверхах будівлі комплексу. Для зручності пересування між поверхами (особливо для людей з обмеженими можливостями) є ліфт.
Категорії номерів:
6 двомісних (2 ос.)- два окремі ліжка, санвузол, фен, телевізор, кабельне телебачення, кондиціонер.
10 стандартних (2 ос.+1 )- двоспальне ліжко, диван на 1 дорослого або 2 дітей, санвузол, фен, телевізор, кабельне телебачення, кондиціонер.
9 стандартних +  (2 ос.+2)- двоспальне ліжко, диван на 2 дорослих, санвузол, фен, телевізор, кабельне телебачення, кондиціонер.
3 півлюкси (2 ос.+2)- двоспальне ліжко в спальні та диван на 2 дорослих у вітальні, санвузол, фен, телевізор, кабельне телебачення, кондиціонер.
3 люкси двох типів: 2-кімнатний-1 шт. і дворівневий-2 шт. 2-кімнатний люкс (2 ос.+2)- двоспальне ліжко в спальні та диван на 2 дорослих у вітальні, санвузол, фен, телевізор, кабельне телебачення, холодильник, кондиціонер. 2-рівневий люкс такого ж планування, тільки спальня і вітальня знаходяться на двох рівнях.
Інфраструктура: ресторан в українському стилі на 80 осіб, закритий басейн з підігрівом (25 м*16,5 м, площа 412 кв. м) на 5 доріжок з 3-х та 5-ти метровими вишками, СПА-центр (сауна, джакузі, масажі), спортзал, конференц-зал (30-40 осіб), дитячий майданчик, автостоянка з охороною, більярд.
Послуги: організація екскурсій, прокат велосипедів, квадроциклів, рафтінг, прокат спортивного інвентарю. На території комплексу діє безкоштовно Wi-Fi зв’язок.
Розрахунковий час: заїзд 12.00 виїзд 10.00
Адреса: Закарпатська обл.,  смт. Міжгір’я, вул. Набережна, 1.

 

 

Категорія номера

Європейське

визначення

К-сть

номерів

К-сть основних місць

Вартість, грн

К-сть можливих додаткових

01.02.12 30.06.12

Двомісний (2 окремих ліжка)

Standart (TWIN)

5

2

395

Двомісний (двоспальне ліжко)

Superior (DBL)

10

2

1

530

Двомісний покращений     (+ розкладний диван)

Suite (DBL)

8

2

2

530

“Люкс” двокімнатний  (+ розкладний диван)

De lux

4

2

2

715

“Люкс” двоповерховий (+ розкладний диван)

duplex

2

2

2

880

 

 

У вартість включено: сніданок, користування спортзалом та басейном, міні-косметика, цілодобова охорона транспорту, збереження цінних речей в індивідуальних сейфах на рецепції, Wi-Fi

Додатково: можливе 3-х разове харчування. 
Додаткове місце - 210 грн. зі сніданком. 
- Діти до 5 років
 - безкоштовне проживання, оплата сніданку за бажанням батьків
- Діти 6-12 років - 105 грн.

 

Вартість відвідування spa-центру - 220 грн.
Масаж обличчя,кріомасаж, піллінг обличчя, піллінг тіла, обгортання, тонізуючий чай.

Мінеральні води.
Міжгірські мінеральні води «Сойми» і «Келечинська» користуються великою популярністю і найбільш широко використовуються в лікувальних цілях.
Мінеральна вода «Сойми» є унікальною і належить до окремої групи вуглекислих гідрокарбонатно-хлоридних, натрієво-кальцієвих вод «Сойминського» типу в бальнеологічній класифікації мінеральних вод. Лікувальні властивості мінеральної води «Сойми» обумовлені її макро- і мікроелементним, газовим складом. Кальцій діє проти запалення та алергії, кремній попереджує розвиток атеросклерозу, виводить з організму чужорідні та токсичні речовини, сповільнює процеси старіння. Сполуки бору мають протимікробну дію, залізо та арсен – кровотворну, сірководень сприятливо впливає на шкіру, суглоби, функції серця та судин, лікує атеросклероз, а гідрокарбонат – хвороби підшлункової залози. Ця мінеральна вода підвищує продукцію шлункового та підшлункового соків, виділення жовчі, сечі, утворення ферментів у кишечнику, лікує дисбактеріоз та анемію. Вона також виводить з організму радіоактивні елементи та солі важких металів, підвищує імунітет, сприятливо діє як на дітей, так і на осіб старших вікових категорій.

Показання до застосування:
Основні захворювання:
- хвороби органів травлення: хронічні гастрити, гастродуоденіти, виразкова хвороба (після операції шлунку), хронічні холецистити, стани після холецистектомій, хронічні гепатити, панкреатити, дискінезії кишечника, особливо з наявністю алергічних проявів.
Інші захворювання:
- хвороби органів кровотворення з наявністю залізодефіцитних анемій та хронічні інтоксикації;
- хвороби обміну речовин, опорно-рухового апарату: цукровий діабет, літогенні сечокислі діатези (уратурія, фосфатурія), артро- та ангіопатії;
- захворювання верхніх дихальних шляхів.
Мінеральна вода «Келечинська» - мало мінералізована (1,8 г/л) вуглекисла залізиста, гідрокарбонатна, натрієво-кальцієво-магнієва. Вона належить до групи нарзанів з високим вмістом заліза, міді, цинку, марганцю, кобальту. Відносними аналогами мінеральної води «Келечинська»  є забайкальські й кисловодські нарзани. Мінеральна вода «Келечинська» лікує захворювання крові та кровотворних органів. Наявність в ній високої концентрації заліза у вигляді двох форм – закисної і окисної, сприяє відновленню дефіциту заліза в організмі. Марганець прискорює дозрівання еритроцитів, кобальт і нікель сприяють новоутворенню й утилізації заліза. Мідь забезпечує краще всмоктування заліза в кишечнику, бере участь в синтезі гемоглобіну та продовжує життя еритроцитів. Також «Келечинська» мінеральна вода має виражену діуретичну та холеретичну дію. Під впливом цієї води значно покращуються захисні властивості слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, знижується протеолітична активність шлункового соку.
Показання до застосування:
- хвороби органів кровотворення: залізодефіцитні анемії різної форми (прелатентна, латентна, маніфестна) і різної етіології;
- хвороби органів травлення: хронічні гастрити, гастродуоденіти, виразкова хвороба, стан після операції шлунку, хронічні холецистити, стан після холецистектомій, хронічні панкреатити, дискинезії кишечника, які супроводжуються розладами всмоктування заліза.

 

 

Послуги

Ціна в грн.

Тривалість

Рафтинг

250

4-5 год.

Велосипед

10

1 год.

Квадроцикл

150-200

1 год.

Сауна + джакузі

200

1 год.

Більярд

75

1 год.

Мангал

100

2 год.