МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Готель “Ялта-Інтурист” м. Ялта (Масандра)

Готель “Ялта-Інтурист” м. Ялта (Масандра)

Розташування: Готель “Ялта-Інтурист” знаходиться у старовинному Масандрівському парку, за 15 км від центру Ялти, за 400 м від моря.
Розміщення: корпус (16 поверхів) на 2264 номерів наступних категорій:
2-місні номери «Економ» (15 м2): туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, сейф, балкон. Всі номери з двома окремими ліжками або одним двохспальним. Додаткове місце - євро-розкладушка (передбачено тільки для одної дитини від 2 до 12 років. Розміщення осіб старших 12 років на розкладушці не допускається!).
2-місні стандартні номери (15 м2): туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, сейф, лоджія з літніми меблями. Всі номери після ремонту 2008 року з двома роздільними ліжками або одним двохспальним.Додаткове місце - євро-розкладушка (передбачено тільки для одної дитини від 2 до 12 років. Розміщення осіб старших 12 років на розкладушці не допускається!).
2-місні стандартні покращенні номери (15 м2): туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, сейф, лоджія з набором літніх меблів. Всі номери після ремонту 2010 року (включаючи ремонт санвузла) з двома роздільними ліжками.Додаткове місце - євро-розкладушка (передбачено тільки для одної дитини від 2 до 12 років. Розміщення осіб старших 12 років на розкладушці не допускається!).
2-місний стандартний “Комфорт” (18 м2): туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, сейф, лоджія з набором літніх меблів. Всі номери після ремонту 2009 року – з одним двохспальним ліжком.
Додаткове місце – диван/євро-розкладушка (передбачено тільки для одної дитини від 2 до 12 років. Розміщення осіб старших 12 років на розкладушці не допускається!).
2-місний 1,5-кімнатний півлюкс кат. В (27 м2): туалет, умивальник, душ,  телевізор, холодильник, кондиціонер, телефон, сейф, лоджія з набором літніх меблів (всі номери з видом на внутрішній двір). Всі номери мають умовно поділену зону відпочинку з двохспальним ліжком і гостьову зону з розкладним диваном. Додаткове місце - диван.
2-місний 2-кімнатний півлюкс кат. А (30 м2): туалет, умивальник, душ/ванна, спальня і кімната для відпочинку (без дверей). У вітальні: розкладний диван, набір меблів, електрочайник, набір посуду, телевізор, холодильник, кондиціонер. В спальні:двохспальне ліжко, набір меблів. Два балкони з видом на море. Додаткове місце - диван.
2-місний люкс (студіо) (32 м2): туалет, умивальник, ванна, біде, вітальня і спальня. У вітальні: розкладний диван, набір меблів, набір посуду, електрочайник, телевізор, холодильник, кондиціонер, сейф. В спальні: двохспальне ліжко, набір меблів. Кутовий балкон з панорамним видом на море, гори і Ялтинську затоку.Додаткове місце - диван.
Харчування: сніданок; за бажанням можна організувати комплексне або на замовлення харчування: півпансіон або пансіон із можливістю доставки у номер.
Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.
Інфраструктура: бари, ресторани, вар`єте, казино, банкетні та конференц-зали, тренажерний зал, сауна, відкритий басейн з морською водою, що підігрівається, дельфінарій, спортмайданчики, тенісні корти, магазини, пункт обміну валют, газетний, сувенірний і аптечний кіоски, ігрові автомати, екскурсії, замовлення залізничних та авіаквитків.
Пляж: власний, гальковий, облаштований (прокат пляжного і спортивного інвентарю, водних велосипедів; у розпорядженні туристів яхти, віндсерфінг, гольф-клуб, відкриті бари і кафе на березі моря); спуск до пляжу на швидкісному ліфті.
Розрахункова година: заїзд 15.00, виїзд  12.00.
Проїзд: від автовокзалу м. Ялта рейсовим автобусом або маршрутним таксі «Ялта-Гаспра» до готелю.
Адреса:
 м. Ялта, вул. Дражинського, 50.