МИ ПРОПОНУЄМО

SiteHeart

Гостинний двір У МАР`ЯНИ І НАЗАРА

Гостинний двір У МАР`ЯНИ І НАЗАРА

Гостинний двір розташований в центрі Яремче, 500 м до супермаркету “Фаворит”, 100 м до річки Прут.
Розміщення:
2 корпуси на 19 номерів. В першому корпусі п”ять поверхів, в другому -три. В першому корпусі на першому поверсі розміщено 2 півлюкса, на другому і третьому поверхах по 3 півлюкси, стандарт і люкс, на четвертому поверсі -люкс, апартаменти і стандарт. В другому корпусі на другому і третьому поверхах розміщені по стандарту і люксу.
Категорії номерів:
Стандарт (5 номерів) 1-кімнатний, 2-місний номер- 2 односпальні ліжка або двохспальне ліжко, супутникове ТБ, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників – 2 на особу).
Напівлюкс (8 номерів) 1-кімнатний, 3-місний номер-два півтораспальні ліжка, зручне розкладне крісло, супутникове ТБ, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників – 2 на особу). Балкон з видом на гори.
Люкс (5 номерів) 2-кімнатний, 4-місний номер-спальня: двоспальне ліжко, плазмовий телевізор, 1 мяке крісло, вітальня: шкіряний диван, столик, посуд, супутникове ТБ, санвузол (гідроциркулярний душ, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників – 2 на особу). В кожній кімнаті балкон з видом на гори.
Апартаменти (1 номер) 3-кімнатний, 5-6 місний номер -спальня ( двоспальне ліжко, плазмовий телевізор, 1 мяке крісло), вітальня (шкіряний диван, плазмовий телевізор), робочий кабінет (диван, стіл, посуд, шафа), санвузол (гідроциркулярний душ, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників – 2 на особу). В кожній кімнаті балкон з видом на гори.
Інфраструктура:
конференц-зал на 65 ос., ресторан, сауна на дровах з гуцульською бочкою, автостоянка, альтанка, мангал.
Адреса: Івано-Франківська обл., Яремче, вул. Підскельна,21
Поселення в гостинний двір: 12.00. Виселення з гостинного двору:11.00

Ціни подано без врахування ПДВ
Вартість за номер за добу

Категорія номера

01.05.13 — 31.10.13

2-місний номер стандарт

200

3-місний напівлюкс

250

4-місний люкс

350

6-місний апартамент

400

VIP

500