Єрусалим

Єрусалим – офіційна столиця Ізраїлю. Це одне з найдавніших міст світу, його вік більше 3700 років.
Туристи прагнуть потрапити сюди в першу чергу, щоб побачити своїми очима святині трьох релігій – іудаїзму, християнства та ісламу. Для евреїв святинями є Стіна Плачу і безцінні реліквії єврейського кварталу, для християн усіх конфесій – храми, зведені там, де ступала нога Ісуса, для мусульман – величні мечеті на Храмовій горі. Стіна Плачу, творіння царя Ірода, протягом тисячоліть є символом надії і відрождення, втіленням мрій ізраїльського народу, який бачить у тій стіні своє минуле, теперішне і майбутнє. Храм Гробу Господнього, місце розп’яття і поховання Ісуса Христа, є найсвятішим і найшанованішим місцем для християн всього світу. На Храмовій горі збудовані дві мечеті – Аль Акса і Купол скелі, які займають важливе місце у мусульманському віросповіданні.
Сучасні визначні місця Єрусалиму сконцентровані навколо гори Герцль, тут знаходяться ізраїльський парламент Кнесет і Музей Ізраїлю.
Погода в Єрусалимі відповідає середземноморському клімату: спекотне сухе літо і прохолодна зима з дощами.
Відвідування Вічного міста – дійсно незабутнє враження. Тим, хто приїжджає до Єрусалиму за духовною їжею, хто хоче просто розважитись під час відпустки, легендарне місто обіцяє здійснення будь-якої мрії і надії.