Ейлат

Ейлат – місто на півдні Ізраїлю, на березі Ейлатської (Акабської) затоки Червоного моря. Це стародавнє місто, яке існувало ще за часів царя Соломона. Ейлат – це місто-курорт з неповторною красою, природою, відпочинком, шопінгом, розвагами і нічним життям.

Відпочинок в Ейлаті є дивовижним саме тому, що він вдало поєднує в собі переваги клімату, різноманітність розваг, унікальні пейзажі та цікаві екскурсії, екзотику бедуїнської кухні і традиції ресторанів, які пропонують європейські делікатеси, отже, Ейлат – це місце, де ніколи не буває сумно, холодно і нецікаво.
В Ейлаті унікальний клімат, це найсухіший район країни. Влітку температура піднімається інколи до +45°С, але спеку легко переносити завдяки сухому повітрю і вітрам. Зима тепла і м’яка, з невеликою кількістю опадів, температура морської води круглий рік залишається приблизно однаковою: від +22°С взимку і до +26°С в літні місяці. Саме тому Ейлат має репутацію престижного зимового курорту, ідеального місця, куди можна вирватися із холодної Європи. Однак все більше туристів відкривають для себе й літній відпочинок.
Багатий підводний світ Ейлатської затоки приваблює сюди численних прихильників дайвінгу. Одна з найголовніших родзинок акваторії Ейлату – коралові рифи. В 1966 р. Ейлатське узбережжя було проголошене природнім заповідником. В Ейлаті більш ніж десяток чудово обладнаних центрів підводного плавання.
Вітер, який дує тут протягом цілого року, створює чудові умови для віндсерфінгу і вітрильного спорту.
Однією з найвідоміших атракцій Ейлату є Підводна Обсерваторія, яка розташована на відстані 8 км на північ від центру міста. ЇЇ білу вежу можна побачити здалека. На глибині 6 м, скрізь скляні стіни двох залів можна побачити захоплюючі картини життя підводного світу.