ОСТРІВ ЛЕФКАС (ЛЕВКАДА)

ОСТРІВ ЛЕФКАС (ЛЕВКАДА)

                                               

ОСТРІВ ЛЕФКАС (ЛЕВКАДА) – єдиний острів в Греції, до якого прокладена автомобільна дорога, через 50-метровий міст.
Площа острова – 302,5 кв.км, населення – 23000 осіб. 70% території острова Лефкас – це гори з захоплюючими природними пам’ятками: джерела, водоспади і каньони. Безліч півострівків, миси, затоки і морські бухти.
Місце для елітного відпочинку.
18 км від аеропорта

Острів завдячує своєю славою Аристотелю Онасіс. Не випадково він обрав місце для свого власного «раю» саме в цій місцевості. Лефкада зачаровує своєю красою, відрізняючись від інших грецьких островів тим, що це єдиний острів, до якого можна доїхати на машині або автобусі, перетнувши міст, який  сполучає його з материком. На острові розташована велика кількість мальовничих пляжів, найвідоміший з яких пляж Порто Кацікі, обраний міжнародними туристичними журналами як найкрасивіший в Середземномор’ї.

Культурне надбання острова:
40 церков і монастирів
11 музеїв і бібліотек
5 археологічних пам”яток, серед яких середньовічний замок Святої Маври, а також археологічні знахідки, які підтверджують, що саме південно-східне узбережжя острова і було реальною історичною Ітакою Одісея.

Під час літнього сезону на острові відбувається маса культурних заходів: “Фестивалі літератури та мистецтва”, Міжнародний фольклорний фестиваль, місцеві свята в гірських селах і знамениті давніми традиціями островитян свята музикальної культури.