о.Корфу

о.Корфу

   

о. Корфу  – один з кращих курортів Греції, ідеальне місце для спокійного елітного відпочинку. Незважаючи на швидкий розвиток масового туризму, велика частина Корфу залишається такою ж чарівною, як описував у своїх книгах учений і письменник Джеральд Даррелл. На острові є і затишні бухти, і дикі пляжі, і щільно забудовані курортні зони, і гірські села з традиційним грецьким укладом. Взагалі, “старе” і “нове” дуже гармонійно поєднується на Корфу. Столиця острова – місто Корфу – одне з найкрасивіших міст в Греції.

Острів Корфу (Керкіра) – найбільший і найпівнічніший з Іонічних островів, розташований в північно-західній частині Іонічного моря. Довжина острова 60 км, ширина – від 4 до 30 км, протяжність берегової лінії – 217 км. В ландшафті Корфу поєднуються гори і рівнини, відокремлені бухти і обширні пляжі, а сучасні архітектурні будови є сусідами з пам’ятками старовини. Краса острова знайшла відображення в творах Гете, Оскара Уальда, в картинах Альфреда Сіслея і Едварда Ліра. Корфу зачарував своєю природою і великого Наполеона.
Зараз

Історична назва Корфу – Керкіра – пов’язано з грецькою міфологією. За легендою бог Посейдон закохався в красиву німфу на ім’я Керкіра, вкрав її і привіз на цей острів, де вона народила сина Феака, що став родоначальником всіх феаків. Багато хто вважає, що саме острів Корфу був описаний в “Одіссеї” Гомера як острів феаків.

Повертаючись додому з Троянської війни, Одіссей потерпів корабельну аварію і був викинутий на берег острова Схерія. Героя, виснаженого і голого, знайшла царівна Навсікая. Її батько Алкіной, цар жив в далекому морі міфічних феакійців, дав Одіссею корабель, щоб той міг повернутися на свою рідну Ітаку. Небезпечне плавання тривало десять років. Правда, археологи не знайшли абсолютно ніяких доказів, що пов’язують з островом цю улюблену багатьма легенду.

Острів Корфу відрізняється від інших грецьких островів чудовим м’яким кліматом. Зелені оливкові гаї, чиста бірюзова вода, пляжі, не залишать нікого байдужим. Сприятливий час для відпочинку – з червня по вересень