Екскурсії по Чорногорії

                                 Екскурсії по Чорногорії

Екскурсія

Опис

Вартість

Которська затока

Подорож до найбільшої бухти на Адріатичному морі, оточеної територією Чорногорії, яку інколи називають найпівденнішим фіордом Європи.
Відвідування старовинного міста Котор – морського, культурного, економічного центру Которської затоки, яке зберегло історичні сліди останніх 20 століть, і занесене до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті багато старовинних площ і вуличок, церков і соборів, палаців і фамільних будинків.
Наступна зупинка – місто Пераст. Сучасний вигляд місто отримало у XVII ст. і на сьогоднішній день являє собою один з найяскравіших прикладів архітектурного стилю бароко на Адріатиці.
Напроти Перасту знаходиться рукотворний острів Богородиці на Рифі, на якому знаходиться надзвичайної краси старовинна церква і морський музей.
В програмі екскурсії запланована зупинка на купання.

15 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, прогулянка на кораблику)
+5 євро

(вхідні квитки)

 

Серце Чорногорії

Відвідування міста Цетіньє – колишньої резиденції владик і правителів Чорногорії, столиці князів і королів, батьківщини першої друкованої книги південних слов`ян, міста музеїв та унікальних пам’ятників. В Цетінському монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя і частина Животворного Хреста Господнього.
Далі подорож триватиме до Національного парку Ловчен, де на горі Єзерскі Врх (1.657 м) знаходиться мавзолей чорногорського владики Нєгоша і оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити, як на долоні, всю країну.

25 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, вхідні квитки)

 

Скадарське озеро

Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові, яке є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб. Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів пригортають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
На кораблику туристам запропонують скуштувати домашній сир, пончики з медом і чудове червоне вино, а в ресторані на березі озера Вас чекатиме вишуканий рибний обід.

35 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, прогулянка на кораблику, дегустація вина, сиру і пампушок, рибний обід, вхідні квитки)

Монастир Острог

Монастир Острог заснований у XVII ст. Його було вирізьблено в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. В монастирі зберігаються мощі його засновника – Св. Василія Острозького, чудотворця і зцілителя. Монастир вважається однією з найбільших святинь Сербської православної церкви.

18 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, вхідні квитки)

Старий Бар — Стара Маслина — Ульцинь — Веліка Плажа

Новинка сезону! Подорож до східної частини Чорногорії!
Відвідування міста Старий Бар, яке розташоване у підніжжя гори Румія. За стінами древнього міста знаходяться понад 240 будівель різних епох і архітектурних стилів — пам’ятки античної доби, періоду слов’янського князівства Зета і сербського королівства Рашка, часів турецького і венеціанського володарювання.
Поруч із Баром росте одне з найстаріших оливкових дерев світу, якому понад 2000 років. Діаметр дерева близько 10 м.
Далі подорож до найпівденнішого міста країни — древнього міста Ульцинь. Серцем міста є стара його частина з вузенькими вуличками і кам’яними середньовічними будинками.
Наприкінці екскурсії — чудова нагода побувати на найдовшому пляжі Адріатики (13 км), який називається Веліка Плажа. Родзинкою цього пляжу є надзвичайно дрібний пісок темного кольору та дуже чисте і прозоре море.

25 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, вхідні квитки)

Албанія

Остання загадка Європи!
Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії.
Відкриємо для себе Албанію разом!

35 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда)

Каньйони

Подорож до гірської частини країни. Можливість побачити каньйон річки Морача та однойменний монастир XIII ст. з унікальною колекцією фресок. Далі – до Національного парку Дурмітор. Відвідування найвищого населеного пункту Балкан міста Жабляк, льодяникового Чорного озера, найглибшого в Європі каньйону річки Тара і найвищого кам`яного моста в світі. Краса і велич цих місць не залишить Вас байдужими!

35 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда)
+5
 євро
(вхідні квитки)

Рафтинг

Екстремальна подорож для любителів гострих відчуттів.Спуск на човнах по річці Тара найглибшим в Європі каньйоном.

60 євро
(проїзд автобусом, сніданок і обід, спуск на човнах)

Боснія і Герцеговина

Поїздка до цієї країни стане для кожного туриста відкриттям. Під час екскурсії буде можливість побачити місто Требіньє, яке розташоване між сімома пагорбами на річці Требішніца. Відвідування старовинних монастирів Герцеговачка Грачаніца і Тврдош.
Згодом подорож продовжиться до старовинного міста Мостар. Назва цього міста пов’язана із будівництвом у 1566 році кам’яного моста, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО. У теперішній час це місто є символом мирного життя представників різних національностей і релігійних конфесій.
Наприкінці екскурсії – огляд найпотужнішого джерела прісної води у Європі Врело Буне.

55 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда)