Екскурсійні тури

Таємниці Балкан

Сербія, Македонія, Албанія, Чорногорія, Боснія і Герцеговина

Вперше в програмі туру Албанія та Македонія

10 днів

Львів-Новий Сад – Бєлград – Скоп’є – Маврово-Охрід -Ельбасан-Берат – Дуррес -Тірана – Ульцинь-Бар – Будва-Котор-Требінє- Цетінє- Морача

 12 екскурсій у вартості туру без доплат!

 

 

 

Дати туру – 2013

Вартість туру при бронюванні:

12.07-21.07
26.07-04.08
09.08-18.08
23.08-01.09

За 5 тижнів 4860грн.
За 4 тижні 5184 грн.
За 3 тижні 5389 грн.

06.09-15.09
20.09-29.09
04.10-13.10
18.10-27.10

За 5 тижнів 4309 грн.
За 4 тижні 4536 грн.
За 3 тижні 4860 грн.

 

 

День 1. 08.00 збір групи, 08.30 відправлення. Переїзд територією України, Угорщини.  Ночівля на території Угорщини.
День 2 Новий Сад-Бєлград.

Зранку переїзд в Сербію, відвідування столиці Воєводини — затишного містечка Новий Сад. Саме в цьому місті, як ніде, найбільш відчутною є зміна епох та таємнича романтика середньовіччя. Центр міста наповнений красивими пам’ятками архітектури в стилі готики, барокко та неокласицизму, які немов розповідають історю цього неймовірного міста. Переїзд вБєлград — ділову та економічну столицю Сербії, місто яке існує вже понад 24 століття. В цьому місті старовинні фортеці та вежі межують із сучасними будівлями, торговими центрами, чисельними кафе та ресторанами. Ми також побачимо Калемегдан і його укріплення, прогулямось центральною променадою міста- вулиця Князя Михайла.

Ввечері для бажаючих пропонуємо ракія-тур з дегустацією ракії – виноградної горілки, вина та місцевого пршуту — в’яленого м’яса (15 євро).

Ночівля в готелі.

День 3 Бєлград-Скоп’є.

Сніданок. Переїзд в Македонію, огляд столиці – міста Скоп’є,храми та фортеці якого зберігають історію ще з часів Олександра Македонського. Саме в цій країні, в маленькому містечку неподалік від Скоп’є народилась Велика Жінка – Мати Тереза, на одній з центральних вулиць міста якого є музей та пам’ятник Матері Терези.

Поселення в готель. Ночівля.

День 4 Скоп’є – Маврово – Охрід.

Переїзд в національний парк Маврово, який розташований вздовж ріки Дрім, відвідування монастиря  св. Івана, найбільшого на території Македонії . Переїзд в місто Охрід. Оглядова екскурсія по місту та навколо озера. Під час зіткнення іллірійських племен з Римською імперією місто Охрід служило Риму як форпост. Археологічні розкопки підтверджують, що тут давно існувало християнство. Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.

День 5. Охрід-Ельбасан-Берат-Дуррес.

Переїзд в Албанію. Перше місто, яке ми відвідаємо Ельбасан.Воно компактно розташувалося між узбережжям Адріатичного моря та гірськими районами Албанії. Основне місце відвідування в Ельбасані – це вежа ХV ст, а також музей, який в ній знаходиться. Варті уваги і православна церква св. Марії, Базарні Ворота, католицький собор. Після цього ми переїдемо в місто-музей Берат. В цьому місті, яке включене у світову спадщину Юнеско, знаходиться понад 200 історичних пам’яток, серед яких 8 мечетей XV-XIX cт, 7 аркових кам’яних мостів, старовинні церкви. В кінці ХІХ ст. саме Берат став центром  національного руху, в якому албанці вели боротьбу за визволення від Осьманської імперії. Потім ми переїжджаємо в містечко Дуррес, яке розташоване на Адріатичному узбережжі Албанії.

Поселення в готель. Ночівля.

День 6. Дуррес-Тірана-Ульцинь.

Дуррес — друге за величиниою місто Албанії, а також її основний порт. Ціцерон називав його неймовірним містом, а один із поетів – терасою Адріатичного моря. За часів Римської імперії Дуррес став основним торгівельним та портовим містом країни. Після екскурсії та вільного часу  ми переїдемо в столицю Албанії  - м. Тірана. Центральна частина міста запам’ятовується широкими проїздами та променадами, різноманітною архітектурою, яка поєднує старовинні та сучасні будинки. Не залишиться осторонь і головна мечеть Албанії, пам’ятник національному герою та великому воїну Албанії – Скандербегу.  Вечірній переїзд на територію Чорногорії, в м.Ульцинь.

Поселення в готель. Ночівля.

День 7. Ульцинь-Бар-Будва.

Ульцинь та його узбережжя суттєво відрізняється від інших міст Чорногорії. Чудовий піщаний пляж і колоритне містечко з його незмінною архітектурою зразу створять Вам приємний настрій. Також ми відвідаємо місто Бар, головний морський порт Чорногорії, на території якого знаходяться так звані «чорногорські Помпеї» – Старий Бар, давня фортеця, історія якої сягає 2000 років. На території Бару росте одне з найстаріших оливкових дерев у світі, і ми зможемо його побачити. Ми проїдемо вздовж Адріатичного узбережжя Чорногорії, минаючи міста Петровац, Рафаіловічі , Бечічі та острів св.Стефана, який для багатьох став візитною карткою цієї країни, і зупинимось в серці Будванської рів’єри в м.Будва. Це місто легенд, фестивалів, численних кафе та ресторанів, яке полонитиме Вас своїм невтомним ритмом та незабутніми краєвидами.

Поселення в готель. Ночівля.

День 8. Будва. Вільний день.
Для бажаючих — екскурсія до Которської затоки ( 20 євро).
Подорож до найбільшої бухти на Адріатичному морі, оточеної територією Чорногорії, яку інколи називають найпівденнішим фіордом Європи.
Відвідування старовинного міста Котор– морського, культурного, економічного центру Которської затоки, яке зберегло історичні сліди останніх 20 століть, і занесене до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті багато старовинних площ і вуличок, церков і соборів, палаців і фамільних будинків.Наступна зупинка – місто Пераст. Сучасний вигляд місто отримало у XVII ст. і на сьогоднішній день являє собою один з найяскравіших прикладів архітектурного стилю бароко на Адріатиці.Напроти Перасту знаходиться рукотворний острів Богородиці на Рифі, на якому знаходиться надзвичайної краси старовинна церква і морський музей.

Або — невідома Боснія і Герцеговина, екскурсія в м.Требінє ( 50 євро). Требінє  часто називають містом сонця, вина та платанів, це одне з найкрасивіших міст цієї країни. Оглядова екскурсія по м.Требінє — економічному та культурному центру Східної Герцеговини, відвідування православної церкви Переображення, огляд мечеті Осман-паші, яка збудована ще в 18 ст, монастиря Тврдош та інших старовинних споруд маленької мальовничої країни Боснії. Вільний час для покупки сувенірів та прогулянки по місту.

Повернення в Будву.  Ночівля.

День 9. Будва-Цетінє-Морача.

07.00 Ранній виїзд з Будви. Екскурсія в м.Цетінє – колишню столицю Чорногорії, яка залишається і в наш час духовним та культурним центром Чорногорії. Відвідування Цетінського монастиря – однієї з найбільших православних святинь, де знаходяться поховання владик і резиденція митрополита Чорногорії. А з середини 20 ст. в монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя та частина Чесного Хреста. Переїзд через каньйон Морача, де ми побачимо красу, могутність та велич природи! Переїзд територією Чорногорії  та Сербії.

День 10. Переїзд територією Угорщини та України. Прибуття до Львова ввечері.

У вартість включено:
- проїзд зігдно маршруту
- супровід гіда
12 екскурсій
- проживання в готелях, сніданки
- мед. страхування

Додатково оплачується:
- конс. збір посольства Угорщини 35євро +20 грн
- факультативні екскурсії, вхідні квитки

Оплата в грн. по курсу на день оплати.
Доплата за 1-місне розміщення 1296 грн. ( за весь тур)

Необхідні документи
Прийом документів за 3 тижні до виїзду.